ADOPCJA SERCA

DLA RODZICÓW » ADOPCJA SERCA

Drodzy Rodzice

W związku ze zbliżającym się z Dniem Dziecka Afrykańskiego, w dniach 26 i 27 maja serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy poświęconej Afryce.

Przy tej okazji pragniemy wesprzeć głodujące tam dzieci - pozbawione środków do życia oraz ludzkiej godności. Zwracamy się więc z gorącą prośbą o przekazanie drobnych datków na ten szczytny cel.

Zebrane pieniądze zostaną przekazane na rzecz Ruchu Solidarności z Ubogimi Trzeciego Świata „Maitri” (www.maitri.pl ), a następnie wysłane osobom najbardziej potrzebującym.

KOSZT CAŁODNIOWEGO WYŻYWIENIA DZIECKA WYNOSI TYLKO 2 ZŁ.

Nie zastanawiaj się, pozwól im przeżyć choć kilka dni

Organizatorzy


Ty również możesz zostać rodzicem adopcyjnym ...

 

NA CZYM POLEGA ADOPCJA SERCA:

Adopcja serca jest moralnym zobowiązaniem do niesienia pomocy konkretnemu, znanemu z imienia i nazwiska dziecku w Afryce. Celem Adopcji jest ratowanie sierot i dzieci ze skrajnie ubogich rodzin od śmierci z głodu i chorób oraz zapewnienie środków na naukę i przygotowanie dziecka do samodzielnego życia. W praktyce oznacza to stały patronat nad dzieckiem. Otrzymuje jego zdjęcie, kwestionariusz zawierający informacje o sytuacji dziecka, może nawiązać z nim kontakt listowny i tym samym wpływać na kształtowanie jego świadomości.

 

http://maitri.pl/index.php/adopcja-serca-mainmenu-59

 

RUCH SOLIDARNOŚCI Z UBOGIMI TRZECIEGO ŚWIATA MAITRI ZAPRASZA NA SPOTKANIE. 

szczegóły na plakacie (tutaj)

 

źródło: www.maitri.pl www.bytom.maitri.pl